Друк з дотриманням санітарних норм

Чорнила HP Indigo ElectroInk є безпечними та придатними для друку гнучкої упаковки і відповідають вимогам належної виробничої практики (GMP).

Для побудови в Україні європейської системи безпечності харчової продукції, необхідно дотримуватись вимогам документів Законопроекту України №4568 «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами».
Саме HP Indigo належить до друкарських машин, яка може відтворювати будь-які зображення з дотриманням санітарних норм упаковки харчових продуктів.
Нормативний статус HP Indigo ElectroInk Відповідає статті 3 Рамкового регламенту ЄС № 1935/2004 під час друку на безконтактній стороні звичайних полімерних пакувальних матеріалів для харчових продуктів, де отримані упаковки можна використовувати для зберігання всіх типів їжі протягом тривалого часу при кімнатній температурі або нижче, а також для гарячої начинки. При використанні за призначенням, відповідає вимогам належної виробничої практики (GMP) Європейського Союзу, Регламенту ЄС № 2023/2006 та відповідним вимогам FDA. Усі інгредієнти входять до швейцарського Позитивного списку Указу про матеріали та предмети, що контактують з харчовими продуктами (RS). Усі інгредієнти входять до Переліку настанов Європейської асоціації друкарських чорнил (EuPIA) щодо друкарських фарб, які наносяться на поверхню пакувальних матеріалів і виробів для харчових продуктів, які не контактують з харчовими продуктами, і не містять жодних хімічних речовин, як описано в Список винятків EuPIA для друкарських фарб і супутніх продуктів (2-е видання, березень 2016 р.).

Якщо ви бренд, який шукає партнера з надійним і перевіреним розумінням глобальної нормативно-правової бази, власними можливостями та галузевими тенденціями, то вибір правильного постачальника є ключовим – Технології Смаку.

Галузі виробництва:

Процес друку на упаковці з дотриманням санітарних норм:

Тип друку для збереження гігієнічності харчової упаковки:

Друк виконується на всіх типах упаковки продуктів харчування (штучних, синтетичних), а саме:

Перевага цифрового друку на упаковку для їжі:

або заповніть

Контактна Форма