Про Нас

З Технологією Смаку

у Вас буде можливість не тільки зекономити, але й отримати високоякісний друк.

На ринку вже більше 20 років і знаємо всі підводні камені у друкарській справі. Пропонуємо лінійний друк на гнучкі обгортки і упаковки, як цифровий, так і флексографічний. Від вас потрібно тільки обрати і зателефонувати нам!

Технології Смаку перевернуть ваш погляд на друкарів обгорток, оболонок чи етикеток для харчової промисловості.

Що ми робимо, а інші – Ні

Можливо, Ви шукаєте саме того, хто візьме на себе обов’язки зробити привабливим Ваш товар? Вам набридло вкладати багато коштів на маркування своїх продуктів? І Ви точно знаєте, що покупці зустрічають “по обгортці”.

Ваш дизайн буде повністю нанесений на упаковку без пустих проміжок. Актуально для гнучкої упаковки (рулон, полотно, рукав, напіврукав).

Зберігаємо гігієнічність упаковки при цифровому друці. Наші фарби відповідають Європейським нормам GMP.
Друк без кліше, малі тиражі і різні дизайни («мозаїка», «колаж») при замовленні цифрового друку. Стійкість до тертя, термообробки, сонячних променів.

Ми отримуємо матеріал, який відповідає вашим стандартам якості. Ви отримуєте готовий друкований продукт.

З 2020 року компанія надає послуги цифрового друку з новітньою друкарською машиною HP Indigo

На сьогодні являється ТОП 1 в світі по якості друку та єдиною такою машиною в Україні, має багато спеціальних можливостей, які перевернуть ваше уявлення про сферу поліграфії. Для друку на цій машині не потрібне кліше, та вона не потребує метражу для налаштування, що дозволяє друкувати нам малі тиражі за доступну ціну.

ВІДКЛАДІТЬ СПРАВИ

ПОЧНІТЬ ДРУКУВАТИ У ТЕХНОЛОГІЇ СМАКУ