Друк етикетки на продукти

1.00

Оцінено в 0 з 5

Месенджери для замовлення та питань

- +   - +   mm
Width: min 10 - max 500
Висота: min 10 - max 500
Недійсне значення
Min size: 0 MB Max size: 60 MB Недійсне значення, мін.:1 Недійсне значення, макс.:100
{{quantity}}

Please check invalid fields and quantity input!

Етикетки для харчових продуктів підходять не тільки для великих корпорацій споживчого ринку України. Ми виконуємо друк етикеток на продукти для різних підприємств від малого до великого. Саме для ремісників, фермерів, бджолярів, сімейних ферм, аграріїв, постачальників чаю та обсмажувальників кави. Кожен з них має власні та якісні наклейки для продуктів нашого друку.

Дізнатись більше

Створюйте власні наклейки для продуктів

Ви одразу побачите приплив клієнтів завдяки правильно оформленої упаковки з цифровою етикетки для продуктів, професійно та якісно надрукованою. З нами ви підвищите лояльність до бренду, оскільки харчові наліпки надають детальну інформацію про продукт та несе естетичну цінність.

Друк етикеток на продукти (Київ, Львів) збільшить довіру клієнтів до вас. Спонукайте до покупки і виділяйтесь на полицях магазину. Донесіть до покупця всю інформацію про цінності їжі, терміну придатності та інгредієнтів через унікальні наклейки для продуктів.

Створюйте наклейки на продукти саме зараз

Ще ніколи не було так просто створити власну етикетку для продуктів. За допомогою новітньої технології цифрового друку ви отримаєте конкурентоспроможну харчову наклейку за приємною ціною. Маємо власну друкарню із єдиною в Україні цифровою машиною HP Indigo, яка здатна втілити будь-який дизайн у повному кольорі.

Онлайн друк етикеток на продукти – це безмежні варіанти кінцевого результату, що саме ви хочете бачити на ній. Можемо надрукувати наклейки для маркування до яких ви додасте штрих-коди, пропозиції щодо сервірування чи готування, інгредієнти, QR-коди до сторінки вашого сайту із натхненними рецептами, що більше заохотить купити ваш продукт. Але перед відправленням у друк, переконайтеся що на етикетці розміщена вся необхідна інформація, яка вимагається державними стандартами.

З чим “їдять” наклейки для продуктів

Наліпки для продуктів – це “сірий кардинал” харчової упаковки. Не має різниці, які саме ви виробляєте продукти і куди ви плануєте розмістити маркування на банки, пляшки, картонні чи пластикові коробки, ящики. В нас є всі необхідні розміри, форми та матеріали. Створюйте кращій спосіб спілкування, через маркування до вашої смачної їжі.

Скористайтеся можливістю використати харчову наклейку на повну. Їх універсальність не знає меж оскільки ідей для втілення унікальної презентації море. Зацікавлюйте потенційних покупців використовувавши інноваційні ідеї. Взаємодійте з клієнтами через візуальні посилання та спонукайте за вирішальним кроком до покупки. З якісною цифровою етикеткою для продуктів ви підвищити лояльність покупців і перетворити їх на постійних.

За допомогою дизайну та кольору відображайте різні смаки через наклейку для їжі. Використовуйте різні друковані кольори за асоціаціями певних продуктів. Наприклад, жовтий колір із стручком ванілі для ванільного смаку. Червоний із стручком перцю – гострий та пряний смак.

Вимоги до маркування харчових продуктів

Етикетки для продуктів мають відповідати державним стандартам України і містити певну інформацію. Дуже важливо дотримуватись цих вимог перш ніж відправляти на друк та наклеювати на ваші продукти. На етикетках харчових продуктів має бути:

 • Назва товару
 • Логотип чи назва торгової марки
 • Термін придатності та термін вживання
 • Список інгредієнтів
 • Застереження та алергени
 • Вага – кількість нетто
 • Країна або місце походження
 • Інструкція застосування чи приготування
 • Умови зберігання

Починайте створювати власну етикетку за вимогами харчових стандартів України, і вам буде легше обміркувати її дизайн. Саме ви несете відповідальність за зображення та те, що на ній розміщено. Якщо ви бажаєте замовити послуги нашого професійного дизайнера, то повинні надати нам необхідну інформацію по якій ми створимо етикетку вашої мрії.

Часті запитання

 1. Що таке харчові етикетки?
  Етикетки для продуктів – це графічне повідомлення до споживача необхідної інформації про продукт та його використання. Можливість зробити продукт більш привабливим і додати маркетингові спонукання для взаємодії з клієнтами.
 2. Які правила щодо маркування харчових продуктів в Україні?
  В Україні етикетки для харчових продуктів мають бути чіткими, розбірливами, добре читатися, міцно приклеєні до упаковки. Не дозволяється вводити споживача в оману, а мають бути легкими для перегляду та розуміння.
 3. Що потрібно вказати на етикетці для харчових продуктів?
  На етикетки для харчових продуктів необхідно розмістити назву, опис, вага (об’єм) склад, термін виготовлення і вживання, умови зберігання, контактна інформація, адреси потужностей чи походження.
 4. З чого зроблені харчові наклейки?
  Найпопулярнішим матеріалом наклейки для продуктів є самоклеючий папір. Оскільки він універсальний. Більш міцні матеріали (плівка, металізований папір) застосовуються для продуктів для яких зберігання передбачено у нестандартних умовах.

Замовлення

Пропонуємо 3 варіанти замовлення етикеток із власним дизайном:

Для підтвердження замовлення з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб узгодити всі деталі вашого запиту.

Доставка і Оплата

Як оплатити

 • Виробництво ваших етикеток почнеться тільки після 100% оплати та письмового затвердження макету.
 • Після виготовлення етикеток, відправка здійснюється на наступний робочий день.
 • Оплата за доставку виконується на місті пункту самовивозу або кур’єру при отримані.

Як доставляємо замовлення

Відкриті до будь-якого способу доставку найзручнішого для Вас.

 • Доставку кур’єром вашої улюбленої пошти.
 • Доставка на таксі (за тарифами служби таксі).
 • Доставка Новою Поштою, Укрпоштою, Meest (за поштовими тарифами) на адресу або у відділення.

Терміни доставки залежать від компанії постачальника та міста (населеного пункту) і становлять, орієнтовно, до 3-5 днів.

Повернення

Ваша етикетка/наклейка є індивідуальним замовленням! Будь ласка, заздалегідь продумайте дизайн, кількість, доставку, а також узгодьте попередній прорахунок ціни.

Згідно статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” – “Друковані видання” не підлягають обміну, або поверненню.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Друк етикетки на продукти”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *