Технології Друку – цифрова друкарня останнього покоління

Навіщо шукати компанію друку етикеток, якщо ви вже нас знайшли? Маємо досвід та інструменти для отримання найкращих етикеток для ваших товарів та продуктів. Розуміємо, що гарна упаковка важлива для кожного бренда, незалежно від розміру та потужностей виробництва

Всі знають всесвітньо відому компанію Apple? Якщо ви слідкуєте за тенденціями та розробками у світі інженерії, то впевнені, що знаєте про те, як ця компанія оснащує свої комп’ютери. Використання тільки новітніх технологій у зборці та найпотужніша начинка. Зараз перенесемо вас у друкарський світ, де на одній сходинці стоїть iMac with Apple M1 та цифрова друкарська машина HP Indigo. Коли ви спробуєте етикетки від HP Indigo ви не захочете міняти нашу друкарню на іншу.

Постійно розвиваємося та виділяємо багато часу на вивчення останніх тенденцій дизайну і технологій друку. Інвестуємо в наше обладнання преміальної якості та навчання нашої команди спеціалістів. Наша якість немає рівних у сегменті друку етикеток та наклейок, а робота полягає у досягненні успішності вашого продукту.

Причина створення Технології Друку

Більше 20 років працюємо над створенням етикеток, але усвідомили, що на ринку малих та середніх тиражів етикеток і наклейок існує прогалина з якістю. Ті компанії, які виробляють цей продукт, просто друкують його на звичайних принтерах з посиланням на цифрову якість. Ми прийшли до висновку, що маємо робити етикетки і наклейки високої проби, які прикрашатимуть ваші вироби. Тому відкрили онлайн друкарню де можна замовити професійну етикетку з власним дизайном за конкурентоспроможними цінами не виходячи із дому.

Ми, Технології Друку – професійна цифрова друкарня. Маємо стандартизовані етикеточні матеріали, міцні клеї, невигоряючі фарби, професійних дизайнерів, все для прикрашання етикеток, і, короля друкарських машин – HP Indigo.

pro-tekhnolohii-druku

Процес роботи нашої цифрової друкарні

Виготовлення етикетки не такий простий процес, він вимагає великої уваги до деталей. Від помилок файлів друку, контролю якості матеріалу до намотування і висікання. Ми створили безперервний процес на виробництві, щоб виконувати роботу швидко і без зволікань, надаючи неперевершений результат з першого разу

5-ти етапна шкала часу Технології Друку

1 день – Оцінка

У перший день після запиту на ціну, отримуємо орієнтовний кошторис на друк ваших етикеток. Це займе трохи часу для розрахунку, який залежить від матеріалу, кількості кольорів друку, додавання компонентів оздоблення та об’ємів тиражу.

1 день – Переддрукарська перевірка та коректури

Як тільки ми отримаємо графічні файли від вас, ми розпочинаємо роботу. Найголовнішою частиною друкарського процесу є переддрукарська перевірка. Після перевірки файли проходять затвердження з інформацією про ціну та терміни доставки. Це займе приблизно робочий день з моменту надсилання дизайну.

Виставлення рахунків

Після того, як дизайн і ваше замовлення буде підтверджено, вам буде надіслано рахунок-фактуру за роботу.

3-5 днів – Виробництво

Завдання передається на друк після схвалення головним технологом. Надруковані етикетки проходять ВКЯ та відправляються на вашу адресу. Звертаємо увагу, що терміни орієнтовні. Більш детальні терміни надаються із замовленням.

Спеціальні матеріали

При виконанні унікальних замовлень, де використовуються нестандартні матеріали (фактурний папір, голографічні плівки, спеціальна фольга тощо) вони купуються під час замовлення етикеток. Маємо великий склад матеріалів, але для вибагливих клієнтів робимо все найкраще, а вимоги потребують деякий час. Маємо великий запас висічок та стандартних матеріалів, тож ця “незручність” стосується тільки ексклюзиву.
tekhnolohii-druku-drukarnia-etyketok

Ми постійно працюємо над тим, щоб ваша співпраця з Технологією Друку була якомога кращою. Раді почути ваші відгуки про те, як можна покращити наші продукти та обслуговування клієнтів.