ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ КЛІЄНТІВ

Звертаємо вашу увагу, що термін виконання замовлення і термін доставки – це різний час. Виконання замовлення залежить від кількості тиражу етикеток, кількості годин виконання і робочих днів, а також можливості оздоблення.

Виробництво починається після письмового підтвердження надісланого вами макета дизайну. Ми отримаємо готові друкарські взірці, після розрахунку ціни, чекаємо на повну оплату. Ми друкуємо набагато швидше за звичайні друкарні, оскільки наша друкарська цифрова машина HP Indigo друкує зі швидкістю “світла”.

Доставка – це додатковий час до завершення замовлення, і залежить від обраного вами постачальника чи пошти. Зазвичай доставка складає в межах до 3-5 днів.

Ми можемо відмовити у замовленні у випадках агресивного поводження з нашими менеджерами. Якщо замовлення має непристойний, образливий або неналежний дизайн він також буде відхилений.

Так, ви можете змінити замовлення до момента підтвердження макету дизайну. Ви можете зателефонувати до нас по телефону +38 (050) 434-7367 и подати запит на зміну замовлення.

Якщо ви надішлете замовлення онлайн – це буде вважатися дублюванням замовлення, а не його виправленням.

Вартість доставки замовлення залежить від кількості тиражу, рулонів з етикетками, ваги посилки, пункту куди відправляється та служби доставки. Щоб отримати приблизну вартість доставки, зверніться до калькулятора розрахунку доставки на офіційному сайті пошти.

Так, ви можете замовити набор зразків, які будуть надруковані без висікання. Ця послуга може бути безоплатною, все залежить від величини тиражу.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ДРУКУ

Тестова копія зразків друку допомагає вам дізнатися, як виглядатиме ваша готова етикетка чи наклейка, перш ніж почати друкувати повний тираж. Ця копія вказує на технічні проблеми у вашому дизайні, і на основі цього взірця помічаються рекомендації. Цих рекомендацій дотримуються наші друкарі та дизайнери, щоб підготувати графічний файл до друку.

До друкарська перевірка файлів – це безкоштовна послуга, для всіх клієнтів. Ви платите одноразово після схвалення макету дизайну вашої етикетки і ви готові до друку.
Так, ми можемо перевірити ваші файли з дизайном для визначення помилок до оформлення замовлення. Надіслати свій файл ви можете на нашу електронну пошту. Ми надішлемо вам відповідь, чи готові ваш графічний файл до друку, у форматі PDF. Цей файл у подальшому може слугувати підтвердженням замовлення.

Отримавши тестові взірці, та побачивши всі примітки нашої команди ви надаєте нам відповідь щодо подальшої роботи. Якщо зміни та рекомендації вас не влаштовують, то ви можете відхилити підтвердження, та повідомити нам про майбутню працю.

Якщо ви згодні з побаченими рекомендаціями, то оформлюйте замовлення. Ми починаємо роботу друку етикеток і наклейок тільки після схвалення та повної оплати.

Завдяки унікальній цифровій машині HP Indigo, ми здатні дотримуватися будь-якого кольору Pantone. Ми друкуємо 7 кольорами, що дозволяє влучити у колір вашого дизайну на 98%. Наші досвідчені технологи друку враховують текстуру матеріалу, після друкарську обробку, щоб вихідний результат гарантовано відповідав вашим вимогам.

ЗАМОВЛЕННЯ, ВІДМОВА, ПОВЕРНЕННЯ

Замовлення етикетки онлайн на нашому сайті зробити дуже легко. Перейдіть на сторінку Наші контакти. Заповніть форму замовлення, та вкажіть технічні характеристики вашого замовлення. На ваш запит перетелефонують для уточнення запиту.

Ми створили онлайн-друкарню етикеток врахувавши майже всі направлення бізнесу. На сторінці Магазину етикеток, ви можете знайти бажаний тип етикетки під ваш продукт. Якщо ваш товар унікальний, немає питань, зателефонуйте нам, пишіть у месенджер або заповніть контактну форму.

Ми не приймаємо замовлення для друку етикеток, які несуть образливий, непристойний або незаконний характер, чи порушує права третьої сторони. Ми є непорушними в рішенні.

Звичайно, ми надсилаємо комерційну пропозицію для вашого майбутнього замовлення. Ціну утворює кількість етикеток, форма, розмір, матеріал, оздоблення (за бажанням), кількості кольорів тощо. Надсилайте запит на електронну пошту або заповнивши контактну форму.

Так, ми розглядаємо всі найзручніші варіанти замовлення для вас. Ви можете зателефонувати за номером телефона +38(050) 434-7367, отримати консультацію і залишити запит.

Так, ви можете змінити замовлення до моменту підтвердження дизайну. Ви не можете змінити кольори, дизайн, написання після початку друку етикеток.

Нажаль, законодавство України “Про захист прав споживачів”, а саме стаття 9 – “Друковані видання” не підлягають обміну, або поверненню. Оскільки виготовлення етикеток – це індивідуальна справа, яка робиться виключно під ваш продукт та бренд.

Звичайно, ви можете відмінити своє замовлення, у випадку якщо ми не розпочали друк. Ми можемо стягнути плату за зразки та тестові файли, тобто “комісію за скасування”.

Скасування замовлення неможливо, якщо:

  • Замовлення вже друкується на виробництві
  • Замовлення вже надруковано
  • Замовлення вже запаковано
  • Замовлення вже доставлено (ст. 9 закон України “Про захист прав споживачів”)

В цих випадках ми не можемо відмінити замовлення і повернути гроші, з вас буде стягнута повна сума.

ДРУК НА ЗАМОВЛЕННЯ

Так. Ми надаємо послугу друку декількох дизайнів одним тиражом. Цей сервіс називається “мозаїка” або “асорті”. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно платити за кожен дизайн окремо.

Цифровий друк – це пропорційна перевага якості HD до ціни. Ви отримаєте ту етикетку, яку бажаєте саме ви.

Пропонуємо друк етикеток на всі види продукції і товари: косметику, банки, пиво, вино, мед, пакунки, упаковку, каву/чай, букети тощо. Більшість послуг по цифровому друку на товари ви можете дізнатись у Магазині етикеток.

Звичайно! Ми надаємо послуги графічного дизайнера, який має досвід у етикеточній сфері. Доречи, професійний дизайнер та друк це економічно вигідна пропозиція.

Так, ми не обмежуємо наших замовників у креативі. Ви можете надіслати нам вже готовий макет дизайну і обов’язково надрукуємо його після ствердження.

ПОШТОВІ ПОСЛУГИ І ДОСТАВКА

Так, ви можете отримати ваші етикетки на зручну для вас адресу: на пошті, до дверей дому чи офісу.

Основними компаніями для доставки вашого замовлення, якими ми користуємося – Нова Пошта, Укрпошта, Meest. За вашим бажанням можуть бути будь-які способи доставки: відділення, адреса.

На жаль, в нас немає безкоштовної доставки, але ми працюємо над цим. Доставку сплачує замовник за тарифами перевізника. Зауважте, що в доставку входить вага замовлення і місце розташування адресата. Ви не можете відмовитися від замовлення на пошті, оскільки згідно статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” – “Друковані видання” не підлягають обміну, або поверненню.

ПІДГОТОВКА ФАЙЛІВ ДЛЯ ДРУКУ

Приймаємо файли готових до друку у форматах: AI, EPS, .TIFF, JPEG, PSD.

Ідеальна роздільна здатність для зображень становить 300 dpi.

Ми рекомендуємо формати файлів без втрат – TIFF і EPS, щоб зберегти якість вашого зображення.