Професійний дизайн етикетки та друк

Бажаєте бути впізнаваними серед конкурентів? Пропонуємо замовити дизайн етикетки із супроводом професійного дизайнера, який допоможе створити персональну етикетку-наклейку під ваш стиль та смак. Професійний дизайн етикетки розповість про вас з найкращої сторони та продемонструє серйозність вашого бренду. Ми допоможемо створити етикетки із досвідченим графічним дизайнером та надрукуємо у цифрі безпосередньо на нашій друкарні.

Розробка дизайну етикетки та наклейки у студії

Розробка макету етикетки

Для того щоб етикетка працювала на ваші продажі, вона повинна бути із крутим дизайном та надрукованою якісними фарбами. У клієнтів повинно з’явитися бажання звернути неї увагу та взяти товар у руки. Мало хто помітить не гарні та не модні етикетки і наклейки. Тому замовити дизайн етикетки у професіонала – це вдале рішення, оскільки дизайнер володіє та знайомий із сучасними трендами та тенденціями.

Конкуренти залишаться позаду

Оригінальний дизайн фірмових етикеток та наклейок розповість про вашу продукцію та виведе вас на перше місце серед конкурентів. Неповторне рішення графіки та типографіки створить вірусний ефект і вас запам’ятають. Створиться асоціація певного продукту з вами і ваша торговельна марка стане більш відомою. Вартість дизайну етикетки із подальшим друком є вигідною пропозицією, тому що ви отримуєте дві окремі послуги за єдиним пакетом.

Доповнення фірмового стилю компанії

Наклейки та стікери також виступають в якості носія конкретної інформації про виробництво або фірму, тобто має, свого роду, вигляд візитної картки. На етикетках можна розміщувати все що завгодно за вимогами маркування та типу продукції. Вони також ідеальні для доповнення всієї лінійки пакування (коробки, пакети, обгортковий папір, банки тощо).

Чому варто розробити етикетку у нас

Унікальні Ідеї

Маємо дизайнера з безмежною графічною уявою та крутими ідеями на додаток.

Фірмовий Стиль

Пропонуємо створення дизайну етикетки, яка буде гармоніювати з вашою фірмовою маркою.

Розробка Макету

Розробка макету етикетки з особливістю подальшого друку.

Все Включено

Все включено – оригінальні та неповторні дизайнерські варіанти та концепції.

Дизайнери етикеток Технології Друку саме для вас

Ми завжди готові розробити етикетку саме для вас з унікальним дизайном. Перевагою цієї послуги в тому, що вам не потрібно шукати друкарню для подальшого друку. Маємо безперервний цикл створення наклейок та стікерів. В нашому арсеналі величезний досвід та володіння всіма відомими технологіями перенесення зображень.

“Вишнею на торті” є неповторна в Україні цифрова машина HP Indigo, яка точно передає той дизайн який запланував спеціаліст. Ось чому дизайн етикетки – вартість, якої економічно вигідна для примноження ваших прибутків.

Дизайн та розробка етикетки вартість

Пропонуємо 3 варіанти вартості замовлення дизайнерської етикетки. На жаль, ми не можемо вказати конкретні ціни, оскільки все залежить від побажань та матеріалів. Надаємо послугу дизайнера разом із друком. На ціну також впливає і кількість тиражу. Існують пропозиції від нас для максимального тиражу.
rozrobka-maketu-etyketky
dyzain-etyketky-tsina
dyzain-etyketky-vartist

Часті питання щодо розробки дизайну етикетки

Якщо я хочу замовити дизайн етикетки або наклейки, що я отримаю?

При замовлення послуги професійного дизайну та друку етикеток, ви отримаєте:

  • Консультацію з досвідченим спеціалістом по всім питанням по дизайну етикеток і наклейок.
  • Професійний підбір стилю, шрифту, кольору.
  • Створення дизайну та малюнку будь-якої складності.
  • Можливість внесення від 3-х правок (залежить від варіанту, який ви обрали).
  • Готовий до друку макет етикетки-наклейки із висічками, оздобленням.
  • Отримаєте цифровий друк ваших етикеток і вам не доведеться шукати друкарню для цього.

Яка різниця між дизайнами етикетки та наклейки?

Суттєвої різниці немає. Все залежить для яких потреб ви їх замовляєте. Етикетка незначно відрізняється від наклейки своїми властивостями та приналежністю. Дизайнер орієнтується на тип вашого продукту і підбирає матеріал, та оздоблення (наприклад, повне чи точкове лакування).

Хочу дизайн етикетки. Ціна від чого залежить?

На розробку дизайну етикетки вартість залежить від концепту. Для простої ідеї належать дизайни із лаконічним чи мінімальним стилізуючими елементами. Бажаєте замовити неповторний концепт із історією та стилем, то вартість дизайну розраховується за кожен. Відправляйте до нас задачі на електронну пошту, чи зателефонуйте менеджеру за детальною консультацією. Оцінюємо складність проекту та прорахуємо загальну вартість із друком.